קטלוג צבעים

אזור אדריכלים

מחלקת שרטוט ותכנון פרויקטים

חברת אמבין הינה החברה היחידה בענף שמעסיקה מחלקת שרטוטים ייעודית אשר דואגת להיות בקשר עם אדריכלי הפרויקט, לשלוח סקיצות ודפים עם פרטים טכניים וקבלת אישורים סופיים לשביעות רצון האדריכל לפני ביצוע העבודה בפועל. מחלקה זו מוודאת שכל אדריכל יעבור על כל הפרטים ולא יהיו "הפתעות" לאחר ההתקנה מבחינת מידות, גוונים, תוכניות ופרטים נוספים.

יש לציין שכל פרויקט מיוצר מודולרית בהתאם לתנאי השטח ובהתאם לתוכניות האדריכלית כך שאין פרויקט שדומה למישנהו. אנו מנסים לעשות הכל כדי לספק כל רצון של האדריכל ונותנים יעוץ כיצד להשיג זאת בפועל.

חברת אמבין תשמח לסייע לכל אדריכל בכל שאלה החל משלב היזום ועד לביצוע בפועל

שרטוטים להורדה

אמבין פרויקטים מציעה שירות ייעוץ טכני לכל אדריכל, מתכנן ויזם במשרדו, באתר הבנייה או במפעלה החל משלב התכנון ועד לשלבי הביצוע המתקדמים. המומחים שלנו ישמחו לתת מענה לכל שאלה, לספק פתרונות, מפרטים טכניים, כולל שרטוטים במידת הצורך, לסייע בהתאמת גוונים וגדלים ולתת ליווי כולל לאדריכל עד לסיום הפרויקט ושביעות רצון מלאה.

תווי תקן​

מה זה HPL?

H.P.L) High Pressure laminate) הינו חומר רב שכבתי הבנוי משני סוגי חומרים.  (הצבעוניות) הן ניירות דקורטיבים במשקל של 100 עד 160 גרם מוספגים בדבק מלמין. חומר המלמין הוא חומר קשה במיוחד המעניק שכבת הגנה חיצונית ל H.P.L (טרספה). שכבות הנייר מוספגות בשרף נכבשות בלחץ גבוה במכבש מיוחד. הלוחות עוברים חימום שמגיע עד 160 מעלות צלסיוס למשך כ-30 דקות ולאחר מכן הם מקוררים לטמפ' החדר ועוברים לתהליך של עיבוד ומיון. כל לוח עובר בדיקות ויזואליות קפדניות, בנוסף נבדקות תכונות נוספות כגון ישרות וניצבות של הלוחות ,אחידות הצבע והתאמתו לדוגמאות המאושרות. הלוחות מיוצרים תחת השגחת מכוני בדיקה מאושרים, כאשר המפעלים עובדים תחת מערכת בקרת איכות של ISO9000. הלוחות המתקבלים הינם בעלי מראה נקי, חלק ועם יכולת עמידות בתנאי סביבה קשים,בעיקר לחות ורטיבות, לאורך עשרות שנים. כל התכונות המיוחדות של חומר ה- H.P.L (טרספה או פורמייקה עבה) מעניקים לו את היופי החיצוני עם העמידות המיוחדת שהפכו אותו לחומר פופולרי במגוון יישומים רחב.

מוצרי ה-H.P.L "טרספה" 

 • תאי שירותים ומחיצות הפרדה במגוון סוגים ופרזולים.
 • לוקרים וארונות הלבשה במגוון גדלים וסוגים.
 • ארונות אמבטיה איכותיים במיוחד לשוק הפרטי והמוסדי. (בלעדי לאמבין*).
 • משטחי מעבדות כולל כיורים מובנים.
 • ספסלים ופסי מתלים במגוון שילובים וסוגים.

חשוב לציין שכל עבודה מתוכננת ומיוצרת במיוחד לפי צרכי הלקוח והשטח ולאחר לקיחת מידות והכנת סקיצות מתאימות ע"י מחלקת המהנדסים של חברת אמבין בתיאום עם אדריכל הפרויקט. בנוסף, חברת אמבין פרויקטים משווקת אביזרי היגיינה איכותיים מנירוסטה או פלסטיק (כולל מאחזי נכים תקניים) לאבזור מלא של כל חדר שירותים ציבורי. האביזרים מוצעים עם שירות התקנה מלא ע"י אחד מצוותי ההרכבה המקצועיים של החברה.

יתרונות ה H.P.L:

 • עמידות מקסימלית לאורך שנים רבות בתנאי לחות ורטיבות הקיימים בחדרי שירותים, לוקרים ומלתחות.
 • אפשרות להתאים גוונים לקרמיקות ולריצוף ואפשרות לשלב גוונים ממבחר רב של צבעים.
 • עובי חומר דק במיוחד המאפשר שירותים מרווחים הרבה יותר מאשר קירות בעובי 10 ס"מ ומעלה.
 • בטיחות מקסימלית עקב מרווח של לפחות 15 ס"מ מרצפה ואפשרות לפתיחה קלה מבחוץ במצב חירום.

בואו לגלות עיצובים מHPL​

מאמרים​

לקבלת הצעה ללא התחייבות

מלאו את הפרטים שלכם ונדאג לחזור אליכם בהקדם

  דילוג לתוכן