תאי שירותים לכל מוסד ובית עסק

מי אמר שאי אפשר להכניס סטייל לתאי השירותים? באמבין תוכלו למצוא תאים בעיצובים שונים ומחיצות לשירותים תחת המותג 'אניס', המשווקים תאי שירותים ומחיצות תחת ארבע קטגוריות שונות.
מחיצות לתאי שירותים הן פתרון בהתאמה מלאה, גם לשירותים ציבוריים במרכז גדול וגם לשירותים במשרד פרטי.

ידיות לתאי שירותים

הטובים בישראל בייצור תאי שירותים ומחיצות שירותים איכותיים

את המוצרים האיכותיים שלנו תוכלו למצוא בשירותים ציבוריים, בשירותים של גופים פרטיים וגם במוסדות כמו בתי ספר, גנים ואוניברסיטאות. מחיצות לתאי שירותים של אמבין מציעות את הפרטיות הנדרשות ובמקביל משתלבות מבחינה עיצובית במרחב כולו, לצד האלמנטים האחרים. אצלנו תוכלו לבחור בין סגנונות, עיצובים וצבעים שונים. כל המחיצות עשויות מחומרי גלם איכותיים, ההופכים אותן לפתרון לאורך שנים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שעשיתם רכישה חכמה. המחיצות מתמודדות בהצלחה עם התנאים הקיימים בחדרי שירותים, ובמיוחד עם אחוזי לחות גבוהים ומים.

אפשר לשלב בין כמה עיצובים וסגנונות או לבחור בסגנון אחיד לכל תאי השירותים. אנו שמים דגש רב מאוד על הכירות ועל התאמת המחיצות לתנאים הנדרשים אצל כל לקוח.לחץ על תמונות המחלקה הרצויה לקבלת פרטים נוספים.

לחזרה לדף הבית – לחץ כאן

תאי שירותים צבעוניים

תאי שירותים מטרספה

מחומר חזק ועמיד תאי שירותים\מחיצות לתאי שירותים מבית אמבין המשווקים תחת 4 קטגוריות שונות. כל התאים מיוצרים מחומר H.P.L (טרספה או פורמייקה עבה H.P.L) האיכותי והעמיד ביותר. אמבין מציעה מגוון צבעים ופרזולים רחב על-מנת להתאים עצמה לכל חדר ולכל צבע ריצוף, כל פרויקט מיוצר בהתאמה אישית ולאחר לקיחת מידות, שליחת שרטוטים ממחלקת ההנדסה של אמבין והתאמה מקסימלית לתנאי השטח הקיימים.

השאירו פרטים