מייבשי הידיים של חברת אמבין פרוייקטים

בדרך כלל עושים שימוש בכלי כמו מייבשי ידיים במקומות ציבוריים, אך ניתן לומר שכיום ישנם לא מעט אשר בוחרים להתקין בביתם הפרטי כלי מתקדם, וזאת על מנת שאיכות החיים שלהם תוכל להשתפר פלאים והם פשוט יוכלו לקבל את הטוב ביותר בעבור הכסף שלהם כמובן.

הרי לאנשים שיש כסף למותרות יש את הרצון לשפר את איכות החיים שלהם באופן טבעי, ואם כך המצב אצלכם ואתם מתעניינים לגבי דרכים שונות שתוכלו לעשות זאת, תדעו לכם שהאפשרות שעומדות בפניכם הינן בלתי מוגבלות, והנה לפחות חלק מהם.

אשפתון לכל מטרה

מפרט טכני:

  • מיוצר בטאיוואן, בחברה המובילה בעולם בתחום מייבשי הידיים. המייבש עשוי ממתכת והכיסוי עשוי מנירוסטה 304.
  • המייבש עבר את בדיקת מכון התקנים ויש לו אישורים ממכוני תקנים מובילים בעולם כגון GS-mark ,TUV ו- CE.
  • המייבש בעל הספק של 2200 ואט ומייבש את הידיים במהירות וביעילות.
  • המייבש הותקן באלפי אתרים בארץ ועובד ללא הפוגה גם במקומות המוניים כדוגמת קניונים ומרכזי קניות.
  • החברה מספקת גם מייבש בהספק של 1600 ואט עם כיוסי מתכתי או נירוסטה בעל רמת אמינות גבוהה ביותר.

מייבשי ידיים לא רק לתאי שירותים מוסדיים

  • רחיצה אוטומטית – כיום ישנם חיישנים אשר מסוגלים לקלוט את תנועת הידיים שלנו בקלות ולאפשר לנו לשטוף את הידיים מבלי שנצטרך בכלל לסובב את הברז. אין ספק שמדובר בבשורה נהדרת בעבור אלו שרוצים ליהנות מהיגיינה טובה יותר וגם נוחות משופרת כמובן. כמעט בכל חנות העוסקת במכירה של פריטים מהסוג הזה תוכלו למצוא דבר מהסוג הזה. אפשר לומר שהוא הופך ליותר ויותר נפוץ, וכיום אי אפשר לראות שירותים מתקדמים בעולם מבלי להבחין באפשרות של רחיצת ידיים עם חיישנים.
  • מתקן נייר – בעזרתו של מתקן לניגוב ידיים בייתי יתאפשר לכם ליהנות מנוחות הרבה יותר גבוהה, ללא ספק בכלל. כיום ישנם לא מעט מתקני נייר מיוחדים ומתקדמים אשר יאפשרו לכם לקבל את מה שאתם רוצים, קרי שימוש נוח ומהיר בנייר שירותים, וזאת מבלי שיהיה צורך מבחינתכם לעשות זאת באופן ידני.

חיסכון בהוצאות בעזרת מייבש ידיים

באופן טבעי הדבר הפך למצרך בסיסי בכל שירותים ציבוריים, אך בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לעשות בו שימוש גם בביתם הפרטי, כפי שהזכרנו לעיל. אם גם אתם רוצים לעשות זה ולקנות מייבש ידיים, תדעו לכם שישנם לא מעט סוגים ועליכם לברור ביניהם היטב.
בין אם אתם בוחרים לחפש אחד באינטרנט ובין אם באחת החנויות שסמוכות לביתכם, אנו נמליץ שלא לווותר על עריכה מדוקדקת של השוואת מחירים בין הדגמים השונים וזאת בכדי שתוכלו למצוא את הטוב ביותר בשבילכם.

בין אם אתם אחראים על ניהולם של שירותים ציבוריים ובין אם אתם מעוניינים לשדרג את הפונקציונאליות של השירות הפרטיים שלכם, תדעו לכם שאם תבחרו לרכוש כל אחד מן הדברים שהוזכרו לעיל, החיים שלכם יהפכו להרבה יותר פשוטים ונוחים. אנו בטוחים שאתם רוצים ליהנות מחיים טובים ככל שניתן, ובכדי שבאמת איכות החיים שלכם תשתפר באופן ניכר זה יהיה חשוב מאוד לשים לב שאתם בוחרים לרכוש דגמים מתקדמים של מוצרים שאתם מאמינים בהם כגון מייבש שיער לאמבטיה ועוד.

כך למשל, שימוש במייבש ידיים מתקדם עשוי לחסוך לנו לא מעט כאבי ראש ואף לאפשר לא שלא להשתמש בניירות. כך שבאמת אנו יכולים לחסוך לא מעט כסף חשוב שיוכל להיות מופנה לנתיבים אחרים. תעשו את החשבון שלכם ותראו שמדובר בהחלטה משתלמת.