אשפתון ושומרים על היגיינה

מוסדות חדשים וותיקים, מתחומי שירות ועיסוק שונים, המעוניינים בשילוב אביזרי היגיינה איכותיים וחדישים באמת, יודעים למי לפנות כאשר הם נדרשים לכך. אנו בחברת אמבין פרויקטים נתאים לכם בדיוק את המוצר שאתם זקוקים לו מעולם ההיגיינה והמוצרים המשלימים לחדרי אמבטיה ושירותים, עם החידושים הטכנולוגיים העדכניים ביותר בתחומם, ובאיכות חומרי גלם שאינה מתפשרת גם על הפרטים הקטנים ביותר.

אמבין פרויקטים מספקת מגוון רחב של אשפתונים. באתר תוכלו למצוא אשפתון מנירוסטה ואשפתון מפלסטיק עם ובלי מכסה לנפחים שונים החל מ- 3 ליטר ועד 28 ליטר. יש אשפתון מנירוסטה עם מכסה מתנדנד הנסגר באופן אוטומטי לאחר הפתיחה, ויש אשפתון עם מכסה פתוח לתלייה על הקיר או מונחים על הרצפה.
הנירוסטה באיכות גבוהה 304 הנשמרת לאורך שנים ללא שינוי (במידה ומשתמשים בחומרי ניקוי ייעודיים לניקוי נירוסטה).
יש אשפתונים עם מאפרה מובנית ופחים עם פדל לפתיחה של 5 ליטר.
האשפתונים מתאימים למוצרים אחרים המשווקים על ידי החברה ומותאמים לחדרי שירותים ציבוריים.

שמירה על ניקיון במקומות הכי חשובים

אשפתון הוא מוצר הנחשב לייחודי, מכיוון שמצד אחד עליו להתאים מבחינה חיצונית לעיצובים המיוחדים והעדכניים ביותר הקיימים בשוק (ואף בתחום עיצוב הפנים בכלל), אך מצד שני על האשפתון לספק את כל היתרונות המתקדמים ביותר לבעיות היגיינה ולמצבים שונים בעזרת אביזרי היגיינה ובזכות שילוב חומרי גלם חדשניים המשלבים תכונות כמו בידוד מקסימלי של ריח, וכן טכניקות סגירה אטומות וחכמות – ניתן היום ליהנות מכל העולמות הללו, כך שתבטיחו לעצמכם שמירה מרבית על כל אחת ואחת מהדרישות, מבלי להתפשר על אף מרכיב לאורך הדרך.

אשפתון נירוסטה לעסקים

אשפתונים של אמבין לכל מטרה

אשפתון יכול להיראות מצוין בחודשי השימוש הראשונים שלו, אך לאחר מספר חודשים בודדים של שימוש אינטנסיבי הוא עשוי להפתיע לרעה, ולהיראות בלויי וישן, ממש כאילו נעשה בו שימוש בן שנים רבות. משום כך, חשוב מאד לבחור ביצרן בעל שם ועם אחריות בטוחה לאיכות, כזה שגם לאחר שנים לא ייראו בו סימני הזמן והוא יישאר רלוונטי ומעודכן תמיד. במיוחד במקומות בהם יש צורך להדגיש את רמת היוקרה כמו עסקים המעניקים שירות מיוחד, חנויות בוטיק, מלונות ואולמות תצוגה ואירועים – לדרישה זו יש משנה תוקף, ואף הכרח אמיתי – כדי להבטיח שמירה על דרגת יופי ברמה הגבוהה ביותר של האביזרים, ובתוך כך שמירה על לקוחות מרוצים. אל תתפשרו על אשפתון איכותי!

אשפתון לכל מטרה

איכות ועמידות

כמובן שמלבד הרובד האסתטי, יש להקפיד גם על הצבה של אשפתונים בעלי עמידות גבוהה, כך שהם יישארו יציבים לאורך זמן. ממש כמו בתחום האסתטי, כך גם ברובד הקשור לחומרי הגלם: אשפתונים עשויים להיראות יציבים ובטוחים בתחילה, אך ברגע האמת הם עלולים לאכזב, במיוחד במקרים בהם הם אינם מיוצרים בחברות המובילות – ומכל מכה קטנה הם יתעקמו או ייראו סימני חבלה, ואפילו יישברו ממש במקרים חמורים יותר. אנו בחברת אמבין פרויקטים מתחייבים להביא לכם את מוצרי ההיגיינה הטובים בלבד כגון: מייבשי שיער לאמבטיה ואפילו ניתן לרכוש מטהרי אוויר לחדרי שינה ועוד… כך שלא יקרה מצב של תקלה כלשהי. כל אשפתון וכל מוצר היוצא ממפעלנו נושא תו של איכות ושירות, וכמובן מגיע גם עם אחריות.