אמבין פרוייקטים

אמבין פרויקטים הינה חטיבה מקבוצת אמבין סיסטם. החברה הינה חלוצת שיווק ארונות הלוקרים בישראל ולרשותה עומד המפעל הגדול והמשוכלל ביותר בישראל לייצור מוצרי H.P.L "טרספה". אמבין ידועה בזכות מחלקת התכנון וההנדסה שלה, אשר מציעה פתרונות טכניים הכוללים ייעוץ בשטח והכנת סקיצות מקצועיות. החברה מתהדרת במחלקת שירות והתקנות רחבה ומקצועית אשר מגיעה לכל חלקי הארץ, תוך שמירה מתמדת על עמידה בזמני אספקה לשביעות רצון מלאה מצד לקוחותיה הרבים.
אמבין פרויקטים משתמשת בניסיון ובידע הרחב שצברה כדי להציע מוצרים חדשניים העשויים רובם ככולם מחומר H.P.L "טרספה" הידוע בתכונות המיוחדות שלו, במראה הנקי ובעמידות המוצרים לאורך עשרות שנים.

אביזרי היגיינה

מגוון רחב של אביזרי היגיינה ומאחזי נכים מנירוסטה ומפלסטיק. אביזרים מותאמים במיוחד לשוק המוסדי בעלי עמידות מיוחדת ועם שירות התקנות מיומן בכל רחבי הארץ.

תאי שירותים

מי אמר שאי אפשר להכניס סטייל לתאי השירותים? באמבין תוכלו למצוא תאים בעיצובים שונים ומחיצות לשירותים תחת המותג 'אניס'.

לוקרים

חברת אמבין, היא חלוצת הלוקרים בישראל והלוקרים של החברה, נחשבים לאיכותיים ביותר. מחלקת ה- H.P.L של חברת אמבין היא מחלקה שעוסקת בתכנון והנדסה, שמציעה פתרונות טכניים.

טרספה – אמבין סיסטם

מוצרי ה-H.P.L "טרספה" המשווקים ע"י אמבין במגוון הצבעים הרחב בישראל:

  • תאי שירותים ומחיצות הפרדה במגוון סוגים ופרזולים.
  • לוקרים וארונות הלבשה במגוון גדלים וסוגים.
  • ארונות אמבטיה איכותיים במיוחד לשוק הפרטי והמוסדי. (בלעדי לאמבין*).
  • משטחי מעבדות כולל כיורים מובנים.
  • ספסלים ופסי מתלים במגוון שילובים וסוגים.

חשוב לציין שכל עבודה מתוכננת ומיוצרת במיוחד לפי צרכי הלקוח והשטח ולאחר לקיחת מידות והכנת סקיצות מתאימות ע"י מחלקת המהנדסים של חברת אמבין בתיאום עם אדריכל הפרויקט. בנוסף, חברת אמבין פרויקטים משווקת אביזרי היגיינה איכותיים מנירוסטה או פלסטיק (כולל מאחזי נכים תקניים) לאבזור מלא של כל חדר שירותים ציבורי. האביזרים מוצעים עם שירות התקנה מלא ע"י אחד מצוותי ההרכבה המקצועיים של החברה.

לוקרים טרספה – השקט שלכם זו המומחיות שלנו

לוקרים, הפכו להיות נוף מוכר בארצנו. הלוקרים הגיעו אלינו מארה"ב ששם כבר שנים רבות משתמשים בהם. היום ישנם לוקרים העשויים מחומר הנקרא טרספה שהוא עמיד בפני שחיקה ושריטות והוא עמיד וחזק במיוחד. יש לציין כי חומר זה הוא עמיד בפני רטיבות ומשתמשים בו לייצור ארונות אמבטיה. החומר נקרא גם H.P.L הוויזואליות המאורגנת, מקנה לנו ריכוז וסדר שהוא חיוני להרבה מטרות. אם חשבתם על כמות הפריטים שנמצאים בלוקרים, מה היה קורה אם החפצים השונים לא היו מאורגנים ומסודרים בלוקר. כל עמדת לוקר, ניתן לחלק לחמישה תאים.

לכל בית עסק גדול או מוסד ציבורי, יש היום לוקרים העשויים מחומר טרספה. כל בית עסק או מוסד, בו ישנם הרבה עובדים, מעוניין להתנער מאחריות של איבוד או גנבת חפצים ולכן חברת אמבין, שיש לה חטיבה למגזר העסקי והציבורי, מתחזקת ומתכננת לוקרים למוסדות ציבור ומפעלים רבים, בתי עסק, מכוני כושר, בתי ספר, אוניברסיטאות ומכללות. גודל הלוקר ומראהו, נקבעים בדרך כלל, ע"י הלקוחות וכן, מטרת השימוש בו.

גם המהות של הלוקרים, מקנה לחברה לבחור עבור הלקוח את הלוקרים שיתאימו בגודלם, על פי המהות  של בית העסק, או צרכי העובדים. לוקרים במקומות רבים, מראים על רצינות ואחריות של בתי העסק והמוסדות השונים. לוקרים איכותיים הוא תנאי חשוב לכל בעל עסק ולכן שי למצוא את החברות המובילות שמייצרות ומתחזקות לוקרים איכותיים.

אמנת השירות – אמבין סיסטם

אמבין סיסטם שמה לה דגש מיוחד על איכות, שירות והגינות – עקרונות המנחים את החברה בכל שנות פעילותה ותוך חתירה מתמדת לשיפור בכל אחד מעקרונות אלו, לחברה לקוחות קבועים רבים הנהנים מרמת השירות הגבוהה ומאיכות המוצרים הבלתי מתפשרת.