מייבשי שיער

מייבש שיער הוא אחת ההמצאות הפשוטות אך עם זאת היעילות ביותר שנעשו בעולם הטיפוח והקוסמטיקה בעשורים האחרונים. 

מלבד השימושים הביתיים החוסכים כמובן זמן רב עבור נשים ברחבי העולם בכל בוקר, מדובר בכלי שיש ביכולתו גם לשמש כמקור לחסכון כלכלי עצום עבור מספרות ומכוני טיפוח לשיער, קטנים כגדולים.

מייבש שיער של אמבין פרוייקטים:

  • המייבש עבר את בדיקת מכון התקנים הישראלי ועומד בתקן האירופאי CE.
  • המייבש בעל הספק של 1000 וואט ויש לו שקע ייעודי למכונת גילוח.
  • המייבש מסופק עם שרוול פלסטי גמיש בעל ידית אחיזה ומיועד לתלייה על הקיר.
  • למייבש מפסק הפעלה המופעל אוטומטית עם הוצאת הידית ממקומה.
  • למייבש קיים מתקן הגנה טרמי המגביל את החום ומונע שריפה.

מה בעצם כל כך מהפכני במייבש שיער?

הטכניקה היא פשוטה: מדובר במכשיר ידני שאינו גדול או כבד, ובעזרת גלי חום שהוא פולט בעוצמה רבה – הוא מסוגל לייבש בתוך דקות ספורות בלבד שיער רטוב, וכך לחסוך זמן יקר. מלבד זאת, למייבש שיער יש יתרונות נוספים, כמו השגת תחושה נעימה בחווייתו האישית של המשתמש – מאחר וגלי החום של המכשיר אמנם חמים מספיק כדי לבצע שינויים בשיער, אך כאשר עושים בהם שימוש נכון ומקצועי הם גם אינם פוגעים בקרקפת הראש, וכך לא מכאיבים למי שעובר או עוברת את הטיפול בשיער. מעבר לכך, יתרונו המובהק הנוסף הוא בכך שלגלי החום יש תוצר לוואי נוסף, שנשים רבות חולמות עליו בתור פתרון תמידי: החלקה יפה ומבוקרת של השיער. בדרך זו, ניתן למעשה לבצע כמעט כל תסרוקת בקלות רבה, וכן בהתמקדות בעיקר – במקום הניסיונות החוזרים ונשנים לסלק שערות מרדניות בתהליך הטיפול שהיו נהוגים בעבר.

סוגי מייבשי שיער הקיימים בשוק

מלבד המייבש המוכר שנעשה בו שימוש במספרה, ישנו עוד סוג של מייבש שיער – כזה שנשאר קבוע לקיר, ומוצב בדרך כלל בחדר האמבטיה. מייבשים מסוג זה יכולים להיות מוצבים בבית הפרטי במקרה שיש ילדים או חיות שצריך להרחיק מהישג ידם את המכשיר, והם כמובן יעילים ופופולריים במיוחד בבתי הארחה ובמלונות, מסיבות הקשורות לבטיחות ושלמות המוצרים, וכן לסדר וארגון קל יותר של החדר. זהו פתרון טוב למעשה עבור כל מי שמעוניין בשמירה על המוצר ובבטיחות בבית- גם ללא קשר להימצאותם של ילדים או חיות באזור.

איפה ניתן למצוא מכשיר איכותי?

את מכשירי הייבוש לשיער, כמו גם מכשירים רבים אחרים הקשורים לעולם הטיפוח, ואף לעולם האמבטיות והשירותים הציבוריים – תוכלו למצוא בחברת אמבין פרויקטים, המייצרת ומשווקת כלים, מכשירים ומבנים איכותיים לשלל מוסדות וארגונים כגון: לוקרים לחדרי כושר, מטהרי אוויר לחדרי ילדים ועוד… בזכות הוותק והניסיון הרב שצברנו במרוצת השנים, אנו יודעים להתאים לכל מוסד את הפתרון המושלם עבורו, ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ובכל פניה. המחירים שלנו מוצעים לכם ללא תחרות, אך זאת כמובן מבלי להתפשר על עמידותם ואיכותם של חומרי הגלם, או על רמת התקנת הכלים והמכשירים אצל הלקוח.